Sušička na prádlo s tepelným čerpadlem

Klasická kondenzační sušička prádla je poměrně nákladná záležitost. Spotřeba elektřiny při sušení tak mnohého odradí od koupě tohoto praktického pomocníka. Sušička prádla s tepelným čerpadlem má spotřebu mnohem nižší a odstraňuje tak jedinou vadu, kterou tento spotřebič má.

Stále se na balkónech a zahradách objevuje čerstvě vyprané prádlo k sušení. Tento proces je dost zastaralý, nešikovný a poměrně nehygienický. Ve městech zachytává prádlo různé nečistoty a podle vlhkosti okolního vzduchu také bakterie a plísně.

Kondenzační sušička potřebuje náročnou instalaci k odvodu par a nádobu ke srážení vody. Instalace znamená také zřízení dostatečného příkonu. Všechny tyto problémy řeší sušička prádla s tepelným čerpadlem.

Nová a dokonalá

S novou sušičkou pocítíte hned, co je to dobře usušené a zdravé prádlo. Nemusíte trávit čas věšením po šňůrách a v průvanech na balkonech. Prádlo se nikam nenosí, jen je přendáte z jednoho přístroje do druhého. Není potřeba žádný zvláštní příkon ani speciální odvod vody. Nová sušička prádla je tak velice jednoduchá na instalaci a praktická.

Ušetří peníze

Dříve se sušička prádla vybavená tepelným čerpadlem používala jen ve velkých provozech. Než klesla cena, neměla šanci se dostat do domácností. Nyní není dražší než klasické sušičky a hlavně má mnohem nižší spotřebu. Když běžná kondenzační sušička dosahuje 5 kWh, tento moderní spotřebič má sotva 2,3 kWh. S růstem cen energie je sušička s tepelným čerpadlem jasnou volbou. U rodin s dětmi je návratnost kolem 1 – 2 let a hlavně to pohodlí a jistota, že vyprané prádlo můžete za pár minut používat.

Moderní a levná

Sušička prádla s tepelným čerpadlem je výborným pomocníkem, který ušetří čas a hlavně má tak malou spotřebu, že se neprojeví na účtu za elektřinu. Bez obav můžete nastavit pračku na noční cyklus a ráno si díky sušičce vzít včerejší špinavé věci. Tím ušetříte i za nákup dalšího oblečení. Pořiďte si kvalitní výrobek, který dávno pomáhá ženám v domácnosti se zvládáním náročných úkolů a pro pracující ženu je naprostou nezbytností.

© 2022 Kuchyňské-spotřebiče.eu, všechna práva vyhrazena.