Domácí pekárna - nakupujte v akci

Domácí pekárna

Domácí pekárna se již stala zaběhnutým pomocníkem v našich domácnostech. Už nemusíme pro čerstvý a voňavý chleba běhat do pekárny nebo nejbližšího obchodu, ale můžeme si velmi pohodlně připravit sami doma.

Domácí pekárny dnes vyrábí spousta výrobců a tak je z čeho vybírat. K těm nejznámějším patří Eta, Moulinex či Gorenje. A pokud si pořídíte domácí pekárnu v akci ušetříte až stovky korun.

Jak funguje domácí pekárna

Domácí pekárna funguje na poměrně jednoduchém principu a při přípravě pečiva udělá spoustu práce za nás. Skládá se z míchací a pečící vaničky v jednom, hnětacích háčků a o zbytek se stará elektronika. Levnější domácí pekárny mívají jeden hnětací háček, ty vybavenější je mají dva, vanička se vyrábí z nepřilnavého materiálu pro snadnější vyjmutí pečiva.Lepší domácí pekárny

Některé modely mají navíc nádobku pro automatické přidání příměsi, což mohou být například rozinky. U domácích pekáren, které tuto nádobku nemají, bývá většinou možnost ručního přidání, kdy nás na správný okamžik upozorní signál. Musíme si ale dávat pozor, abychom jej neprošvihli.

Příprava pečiva v domácí pekárně

Postup pro přípravu chleba v domácí pekárně je vcelku jednoduchý, stačí nasypat směs, kterou si buď koupíme, anebo si ji sami připravíme. Můžeme vybírat z různých druhů směsí nebo mouky, záleží, na jaké pečivo máme chuť.

Domácí pekárny nabízejí několik programů pro přípravu chleba, několik gramáží a také máme možnost zvolit úroveň propečení kůrky. Na tomto místě je užitečné zmínit, že domácí pekárna nám většinou kromě přípravy pečiva umožňuje také vytvoření marmelády nebo přípravu těsta.

Domácí pekárny v akci

Kdo šetří má za tři a nejlepší způsob, jak ušetřit, je výhodně nakoupit. Pokud budete při výběru domácí pekárny obezřetní a zaměříte se na slevové akce a výprodeje, můžete výrazně ušetřit. Domácí pekárnu v akci můžete najít například při sezónních výprodejích zboží na MALL.cz.Náš TIP: Potřebujete si půjčit peníze? Informujte se o možnosti půjček online snadno a rychle.

© 2022 Kuchyňské-spotřebiče.eu, všechna práva vyhrazena.