Pozor - Sodastream akce

Sodastream - v akci nejlevnější

Možná si ještě pamatujete na sifonové láhve, do kterých stačilo nalít vodu, na speciální uzávěr našroubovat sifonovou bombičku, pořádně dotáhnout a během pár vteřin jste měli připravený perlivý nápoj. Od té doby technologie značně pokročily a v domácnostech tento starý přístroj nahradil nový, zvaný Sodastream. Pojďme se podívat, jak Sodastream funguje a kde se dá sehnat Sodastream v akci nejlevnější

Sodastream je kompaktní přístroj pro výrobu perlivé vody. Použití je oproti tomu starému značně zautomatizované a samozřejmě umí i něco navíc. Můžete si v něm připravit nápoj, u kterého si určíte stupeň perlivosti.

d

Sodastream nabízí až tři druhy perlivosti, a to jemně perlivou, středně perlivou a silně perlivou.

Náš tip: Bohatý výběr různých typů přístrojů Sodastream za solidní ceny najdete na stránkách http://www.mall.cz/sodastream Kromě přístrojů si zde můžete objednat náhradní lahve a bombičky, a nebo sirupy na výrobu limonád.

Sodasteam Jet, Dynamo, Fizz, Pure Gray

Přístroje Sodastream se vyrábějí v několika variantách, přičemž technologie výroby je stejná a rozdíly jsou pouze designové. Výrobce umožňuje vybrat si design dle vlastního uvážení, jelikož paleta provedení je opravdu bohatá a Sodastream nabízí i designově velmi povedené kousky. Mezi oblíbenými typy jsou například přístroje Sodastream Jet Titan Silver nebo Dynamo. K dalším žádaným typům patří kupříkladu Sodastream Fizz či Pure Grey. Aktuální cena Sodastream Jet Titan/silver v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Sodastream sirupy

Další možností, kterou přístroje Sodastream nabízejí, je přidání příchutě - Sodastream sirupu. Můžete si tak doma vyrobit vlastní nápoj s příchutí coly, grepu, jablka a dalších podle toho, jaký typ Sodastream sirupu použijeme. V nabídce jich je dostatek a tak si určitě vybere každý. Záleží tedy jen na Vás a Vaší momentální chuti, jaký nápoj si zrovna v přístroji Sodastream pomocí Sodastream sirupu vyrobíte.


Sodastream akce - jak koupit nejlevněji

Přístroje Sodastream můžete zakoupit ideálně z pohodlí domova, přes některý z eshopů nebo můžete navštívit prodejnu zaměřenou na domácí spotřebiče. Ceny začínají někde kolem 1 500 korun a nejdražší přístroj Sodastream stojí bezmála 5 000 Kč. Nejvýhodnější je ovšem koupit přístroj Sodastream v akci – Sodastream akce často nabízejí jak internetové eshopy, tak i kamenné obchody. Za nejlevnější sodastream v akci zaplatíte i třeba o desítky procent levněji než je běžné.

Výměna bombičky u Sodastreamu

Bombička v přístroji Sodastream vystačí cca na 60-70l Sodastream nápoje. Bombičku je poté potřeba vyměnit za naplněnou – k tomu jsou určena výměnná místa Sodastream, kde za cenu cca 150-200 Kč vyměníme prázdnou bombičku za naplněnou. Napříkad výměnu Sodastream bombičky v Brně lze provést například v prodejně ELECTRO WORLD vedle IKEA, ale samozřejmě i na mnoha dalších místech.

Sodastream náhradní bombička (výměna) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>Náš tip: Chcete si vychutnat šálek z čerstvě namleté kávy? Pořiďte si elektrický mlýnek na kávu - informace o elektrických mlýncích na kávu i o různých typech kávovarů a espress se můžete dozvědět zde.


© 2022 Kuchyňské-spotřebiče.eu, všechna práva vyhrazena.